Mediální partneři:
 
MÍSTO

NOVÁ SCÉNA NÁRODNÍHO DIVADLA

Nová scéna Národního divadla je otevřeným prostorem pro moderní divadlo se širokým uměleckým portfoliem. Větší část repertoáru tvoří inscenace uměleckých souborů Národního divadla (baletu, činohry, Laterny magiky), část programu je ale každý měsíc určena nezávislým projektům, zahraničním hostům, rodinným představením, festivalům a rozmanitým uměleckým akcím. Budovu také oživují interiérové i exteriérové instalace a happeningy.

Zatímco zvenčí budova vypadá jako hermeticky uzavřená, uvnitř překvapí svým originálním tvarem a ambiciózním uměleckým aspektem. Autory interiéru je Karel Prager ve spolupráci s kolegy.

     VEČEŘE NA STŘELECKÉM OSTROVĚ

Součástí kongresu je také večeře rautem v restauraci Střelecký ostrov. Restaurace je jedinečná svou polohou - v centru Prahy, na ostrově uprostřed řeky Vltavy, s panoramatickým výhledem na most Legií, Národní divadlo a Žofín.
Zajímavý interiér, který v sob kombinuje zároveň moderní a historickou architekturu, nabídka kuchyně a kvalita personálu a služeb dávají restauraci osobitý charakter.

Adresa:
Restaurace Střelecký ostrov
Střelecký ostrov 336, Praha 1

Vzdálenost od Nové scény: 5 minut pěšky

     PŘEDSTAVENÍ NA NOVÉ SCÉNĚ NÁRODNÍHO DIVADLA


V rámci registrace na kongres IFDA 12012 si Vám dovolujeme nabídnout zvýhodněné vstupenky na představení Legendy magické Prahy na Nové scéně Národního divadla.
Možnost zajištění vstupenky naleznete na webových stránkách v registračním formuláři.

Zvýhodněná cena vstupenky pro účastníky kongresu: 619,- Kč

Odkaz na představení: http://www.novascena.cz/cs/repertoar/178.html


    
ÚVOD   |   PROGRAM   |   REGISTRACE   |   MÍSTO KONÁNÍ   |   VYSTAVOVATELÉ   |   KONTAKT